Весілля мрії

купава лого

Свадьба мечты в Загородном комплексе «Купава»

Очі в очі, освідчення в коханні, перший танець на тлі красуні-природи – це весілля мрії в Заміському комплексі “Купава”! Ми запрошуємо Вас відзначити день народження нової сім’ї  в нашій романтичній атмосфері. Цей щасливий день запам’ятається на все життя!

Весілля за містом – гармонія любові та природи

Торжество у заміському комплексі відкриє нові горизонти: ваші фантазії щодо декору, фотосесії, весільної церемонії не будуть обмежені простором бенкетного залу. “Купава” – ресторан для весілля в Харкові, де дихається легко і вільно, а міська метушня залишається десь далеко. Замість весільного переполоху Ви отримаєте задоволення від прогулянки нашою великою красивою територією, зробите розкішні фотографії біля озера. Ви без проблем облаштуєте різні тематичні локації: для реєстрації шлюбу, фотосесії, танців, бенкету та відпочинку.

Виїзна церемонія на природі буде більш зворушливою та урочистою, ніж банальний розпис у міському РАГСі. Гріючись під сонячними променями в колі найближчих, Ви скажете один одному заповітне “Так”.

YouTube video

“Купава” – заміський ресторан для весілля

На другому поверсі ресторану розташовано просторий банкетний зал з панорамними вікнами і барною стійкою. Тут достатньо місця для конкурсів, дискотеки та виступів артистів. Для урочистості в теплу пору року ми запропонуємо велику весільну альтанку на 100 посадкових місць, а також альтанки та дастархани біля води на 20 гостей.

Насолоджуйтеся святом і мальовничим краєвидом на озеро та зелену територію, а ми подбаємо про те, щоб гості були ситими. Ви отримаєте задоволення від якісних продуктів із власної ферми та розмаїття страв європейської та української кухонь. Красиве весілля в Харкові запам’ятається щедрим столом і посмішками нашого персоналу.

Ваше весілля стане казкою!

У “Купаві” є заміський готель для весілля, де можуть розміститися гості. Молодята отримають у подарунок ніч у шикарному просторому номері, тож їм не доведеться їхати в місто після завершення свята. Перший ранок чоловіка та дружини розпочнеться зі смачного сніданку під спів птахів та шум дерев.

Ми чекаємо на всіх, хто шукає заміський комплекс для весілля з рестораном, готелем, альтанками та всією необхідною інфраструктурою для комфортного відпочинку. У нас не буде нудно навіть маленьким гостям: на території “Купави” є дитячий майданчик із батутом.

У Заміському комплексі “Купава” весілля під Харковом стане воістину чарівним днем.

ПИТАННЯ

Введіть ваше ім'я
Введите Ваше Имя
Введите Ваше Имя
Ваш номер телефону
Вкажіть номер телефону
Вкажіть номер телефону
Адреса електронної пошти
Введіть Ваш E-mail
Введіть Ваш E-mail
Поставте нам питання ...
Задайте нам будь-які питання.
Задайте нам будь-які питання.