Лазня / Сауна

купава лого

Лазня в Заміському комплексі «Купава»

Потребуєте відпочинку та відновлення сил? Саме час відключитися від усіх проблем і поринути і тілом, і душею в лазневі процедури. Справжня Російська лазня/сауна «Купави» надає широкі можливості: досвідчені банщики стежать за тим, щоб вам було комфортно.

Пропарившись, Ваше тіло очищається від щоденних турбот, що накопичилися. Після парної варто побалувати себе маскою для тіла з меду, глини чи олії, а потім, повернувшись знову в парилку, випробувати на собі хльоскі ароматні віники. Обов’язковою є процедура крижаного душу або ж, взимку, в «Купаві» ви можете поринути прямо в озеро!

Зігрійтеся запашним чаєм з журавлинним варенням і повторюйте знову і знову коло розслаблюючих задоволень, а після Ви не впізнаєте себе – ніжна шовковиста шкіра, сяючий колір обличчя, блискучі очі і кожна клітина тіла, що відпочила!

Крім очевидних переваг, завдяки лазні можна зміцнити імунітет, регулярні лазневі процедури залишають у минулому застуди, фарингіти, тонзиліти.

І це чудова можливість змінити звичну обстановку міських кафешок та зустрітися з друзями у традиційній «російській» манері – з віником та задушевними розмовами!

YouTube video
купава лого

Послуги та ціни

Справжня Російська лазня «Купави» надає широкі можливості: досвідчені банщики стежать, щоб вам було комфортно. Це чудова можливість зустрітися з друзями у традиційній «російській» манері – з віником та задушевними розмовами!

ЦІНА НА ЛАЗНЮ

Ранок

06:00 — 12:00
700В ГОДИНУ

День

12:00 — 24:00
700В ГОДИНУ

ВАРТІСТЬ ДОДАТКОВИХ ПОСЛУГ

НаименованиеКоличествоСтоимость
Віник1 шт60 грн.
Простигни1 шт20 грн.
Чай1 шт75 грн.
Журавлина, Смородина, Полуниця з цукром200 г.80 грн.
Мед200 г.70 грн.
Розслаблюючі процедури:КоличествоСтоимость
Масаж віничний у парній1 процедура300 грн.
Масаж медово-сольовий1 процедура300 грн.
Масаж мильно-березовий1 процедура200 грн.
YouTube video
Спа процедури:КоличествоСтоимость
"Вікторіанський догляд" для тілаПідтягуюча процедура для тіла на основі прарної, білої глини та лікувальних трав.900 грн./1 час
"Вікторіанський догляд" для обличчя та шийно-комірцевої зони.Омолоджувальна косметологічна процедура для обличчя та шийно-коміркової зони з використанням галунів, цинку та білої глини.700 грн./40 мин.
Комплексна процедура "Вікторіанський догляд"Догляд для тіла, обличчя та шийно-коміркової зон.1500 грн./2 час
Арабський масаж у парній для чоловіків.Техніка суглобового масажу на кшталт пасивної йоги. Потужний лімфо-дренажний та сполучнотканинний ефект, посилення імунітету.800 грн./30 мин.